Technika grzewcza dla miasta Gryfów Śląski realizowowana przez Sol-Tech

Technika grzewcza Gryfów Śląski

Dla mieszkańców Gryfowa Śląskiego firma Sol-Tech oferuje usługi z zakresu kompleksowej realizacji rozwiązań z dziedziny technika grzewcza. Gryfów Śląski znajduje się w odległości około 35 kilometrów (mniej lub więcej w zależności od wybranej drogi) od siedziby naszej firmy w Bolesławcu. Odległość tego rodzaju umożliwia nam realizację różnych systemów grzewczych na terenie Gryfowa Śląskiego takich jak pompy ciepła, system rekuperacji (wentylacji), czy wykonanie kompletnej instalacji wodnej i kanalizacyjnej, a także montaż kotłów gazowych i innych urządzeń grzewczych. W naszej ofercie posiadamy urządzenia i osprzęt z którego możemy dobrać najlepsze rozwiązania dla Państwa domu, mieszkania czy biura. Wykonujemy również usługi montażu tradycyjnych systemów CO opartych na grzejnikach jak i też ogrzewanie podłogowe. Gryfów Śląski jest miejscowością w której możemy wykonać kompleksowe rozwiązania wiązane (np. pompy ciepał wraz z kolektorami słonecznymi).

 

Pompy ciepła Gryfów Śląski

Firma Sol-Tech poleca Państwu technikę grzewczą w postaci systemu pompy ciepła. Pompa ciepła z powodzeniem może posłużyć do ogrzewania ciepłej wody użytkowej i systemu CO. W naszej ofercie posiadamy między innymi powietrzne pompy ciepła aroTHERM marki Vaillant. System pompy ciepła może działać z kolektorem słonecznym, zasobnikiem czy innymi urządzeniami i osprzętem wchodzącymi w skład systemu grzewczego. Doradzimy jakie urządzenia będą najlepsze do zastosowania w przypadku instalacji dla Państwa systemu pompy ciepła. Gryfów Śląski to miasto do którego jesteśmy w stanie dostarczyć wszelki osprzęt niezbędny do wykonania całego systemu grzewczego opartego na pompie ciepła.

 

Kolektory słoneczne Gryfów Śląski

Systemy solarne zapewniają ogrzewanie ciepłej wody użytkowej. Mogą one również posłużyć do zasilania systemu CO. Oferujemy usługi montażu i sprzedaży kolektorów słonecznych. Jesteśmy w stanie wykonać na terenie Gryfowa Śląskiego system solarny o odpowiednio dobranej mocy dla Państwa zapotrzebowania. Oprócz systemów solarnych oferujemy kolektory fotowoltaiczne. Rozwiązania z dziedziny fotowoltaika dają Państwu możliwość pozyskiwania odnawialnego źródła energii ze światła słonecznego dla Państwa domu czy biura. Oferujemy wszelki niezbędny osprzęt i urządzenia które do działania wymagają kolektory słoneczne. Gryfów Śląski jest miastem do którego bez problemu jesteśmy w stanie dostarczyć wszystko co wchodzi w skład instalacji solarnych i fotowoltaicznych.

 

Rekuperacja Gryfów Śląski

Nasza firma jest w stanie wykonać kompleksowo system rekuperacji na terenie Gryfowa Śląskiego. Rekuperacja to inaczej wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Bazuje ona na instalacji wentylacyjnej składającej się z czerpni i wyrzutni powietrza łączonych specjalnymi przewodami powietrznymi. Za pracę całego układu odpowiadają urządzenia określane jako rekuperatory. Gryfów Śląski jest miastem oddalonym od siedziby naszej firmy w odległości umożliwiającej nam wykonanie zarówno systemu rekuperacji wraz z dostawą urządzeń i osprzętu jak i też realizację systemu grzewczego np. w postaci zestawienia pompy ciepła wraz z rekuperacją.

 

Kotły gazowe Gryfów Śląski

Sol-Tech w swojej ofercie posiada zarówno podgrzewacze wody jak i też kotły gazowe. Gryfów Śląski jest miastem oddalonym o ponad 20 kilometrów od siedziby naszej firmy, jednak również w przypadku mniejszych instalacji jakimi może być instalacja samego podgrzewacza wody możemy Państwu zaoferować dobrą cenę na nasze usługi sprzedaży i montażu. Możemy również zamontować u Państwa kotły gazowe (kondensacyjne i zwykłe) wraz z montażem komina kondensacyjnego lub zwykłego. Urządzenia tego rodzaju zapewniają ogrzewanie ciepłej wody użytkowej jak i też systemu CO (w zależności od wersji: jedno lub dwu funkcyjnej). Wykonamy dla Państwa niezbędne modyfikacje instalacji wodnej dla poprawnego działania urządzeń zapewniających Państwu ogrzewanie. Gryfów Śląski jest miejscowością w której wykonamy dla Państwa montaż kotłów gazowych chociażby takich marek jak Vaillant czy Saunier Duval. Posiadamy w ofercie między innymi nowe kotły gazowe Thelia Condens marki Saunier Duval. Urządzenia te możemy bez problemu zaoferować Państwu wraz z usługą kompleksowego montażu na terenie Gryfowa Śląskiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą !